fbpx

Meist

Meie meeskonnas on kogenud spetsialistid ning tõelised BMW automargi austajad, kellel on

10- aasta pikkune praktiline kogemus BMW ja MINI uute, kui ka vanemate sõidukitega.

Missioon

Meie missiooniks on pakkuda professionaalset autoteenindust, kohandudes iga kliendi vajadustele individuaalselt.

Visioon

Meie visoon on olla usaldusväärne ja professionaalne partner klientidele, kes hindavad kvaliteeti ja täpsust BMW/MINI sõidukite hooldus- ja remonttöödes.

BMW diagnostika Tartus

Tõelised BMW entusiastid!

Oleme end täiendanud BMW AG koolitustel, omades vastavaid sertifikaate ning järgime ka BMW tehase nõudeid hooldus- ja remonttööde teostamisel. Kasutame ainult originaal BMW tarkvara ja tööriistu, ning kõik meie teostatud hooldused on kajastatud BMW tehase programmis.

Ükskõik, kui vana on Teie BMW / MINI või kui suur on kliendi mure – leiame alati lahenduse, et saate muretult edasi sõita.

Enamus ettevõtmised saavad alguse väga suurest huvist ning muidugi ka hobist – nii ka meie oma!

Oleme meeskond kelle südameasjaks on tuua klientidele BMW sõidumugavus läbi korras ning toimiva sõiduki. Buumer Auto meeskonnas on suured BMW automargi entusiastid ning austajad, mis inspireerib meid veel rohkem ja rohkem süvenema BMW sõidukite hingeellu, et leida kõikidele erinevatele remonttöödele lahendus. Läbi oma teadmiste ning kogemuste julgeme väite, et ükski BMW automargi probleem ei ole veel jäänud lahendamata ning teeme endast kõik, et klient saaks parima meeldejääva professionaalse teeninduse.

Meie ca 10 aastane BMW margipõhine kogemus omab väga suurt teadmistepagasit erinevates keerulistes elektri- ja remonttöödes. Arenevas tehnika valdkonnas hoiame ennast alati kursis kõige värskemate teadmistega, läbides BMW AG koolitusi ning omades sellekohaseid sertifikaate.

Buumer Auto testotab kõiki remonttöid järgides ainult tehase nõudeid ning oma töös kasutame BMW originaal tarkvara, et leida üles ka kõige keerukamad probleemid, mis võivad eristuda vastavalt mudelitele. Kõik meie poolt teostatud hooldused ja remonttööd on registreeritud BMW tehase programmis, pakkudes klientidele ülevaadet tehtud töödest ning võimaluse enda sõidukit vajadusel müüa kiiremine, võttes arvesse ajaloo olemasoluga.

Buumer Auto Tartu loomise eesmärgiks oli pakkuda BMW automargi teenindust professionaalsel tasemel ning lahendust kõikidele elektri- remont- ning hooldustöödele, läbi meie teadmiste ning kogemuste.

Miks valida Meid?

10- aastane BMW ja MINI margipõhine kogemus, annab meile julgelt väita, et oleme oma ala spetsialistid!

10- aastane BMW margipõhine kogemus

Kindlale margile pühendumine on meid hästi hoidnud kursis erinevate tüüpvigadega ning seeläbi aidanud ennetada suuremaid probeeme.

BMW AG poolt koolitatud spetsialistid

Oleme litsentseeritud BMW AG töökoda ning hoiame end alati kursis viimaste uuendustega ning omame ka sellekohaseid sertifikaate.

Personaalsus

Me hindame iga kliendi individuaalsust ja loome personaalseid lahendusi vastavalt Teie vajadustele.

Usaldusväärsus

Meie ettevõtte südameks on usaldus - see on väärtus, mille nimel me pidevalt pingutame.

BMW remont Tartus
BMW hooldus ja remont Tartus

Küsi hinnapakkumist

Pane oma hinnapakkumise soov teele ning proovime vastata Teile esimesel võimalusel.